Huawei Mate 40 Pro Çift Ekran Tasarımı İle Geliyor

May 16, 2020 Önder Yılmaz News 228 hits

Huawei Mate 40 Pro Çift Ekran Tasarımı İle Geliyor


Çinli teknoloji devi Huawei Mate 40 Pro, muhteşem bir tasarımla bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Mate 40 serisi ortaya çıkardı.

Mate 40 serisi geleneksel olarak Mate 40 Pro'dan ilham alacak. Mate 40 Pro'nun konseptleri piyasaya sızdırıldı. Konseptin tasarımcısı ile TS Designer tarafından yapılmıştır.

huawei mate 40 pro

Huawei Mate 40 Pro Özellikleri

Yeni amiral gemisinin Huawei akıllı telefon serisine yabancı olan çift ekranlı bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. İkincil ekran panelin sağ üst tarafında, sol tarafta ise bir Penta kamera kurulumu var. Kamera 100x yakınlaştırmayı destekleneceğini bildiren bir Telefoto lense sahip olduğu görünüyor. İkinci ekranda bahsetmişken, zaman, pil gücü ve arka kamera tarafından çekilen resimlerin ön izlemesini gibi bilgileri gösteren ekrana sahip. Konseptlerde ise bir Stylus kalemi mevcut.

huawei mate 40 pro

Meizu Pro 7 gibi bu tasarıma ait cihazların ortak özelliği göz önünde bulundurulduğunda, Huawei'nin böyle bir tasarıma gireceğini ileri sızdırılan haberler eşliğinde göreceğiz. Huawei'nin bu tür konsept tasarımına gireceğini düşünmüyoruz.


Rate this article:

Share this article:

Leave a comment:

Related articles