Bu Uygulama Artık Sizinle Paylaşılmıyor iOS Hatası Çözümü

May 25, 2020 Önder Yılmaz News 256 hits

Bu Uygulama Artık Sizinle Paylaşılmıyor iOS Hatası Çözümü

Bu uygulama hatası, bazı iOS kullanıcılarının uygulamalarını açılmamasına neden oluyor. iPhone ve iPad kullanıcıları bir uygulamaya erişmeye çalıştığında "Bu uygulama artık sizinle paylaşılmıyor" hata mesajını görüyor.

Defalarca Twitter şikayeti alan sorunun hem iOS 13.4.1 hem de iOS 13.5 işletim sistemini kullanan kişilerde hemen hemen herkesin değil bazı kesimlerin etkilendiğini gösteriyor. Bazı kullanıcılar ise son gün içinde uygulamaları güncelledikten sonra bu sorunla karşılaştığını bildirmekte.

YouTube, Twitter, WhatsApp, Facebook, TikTok, LastPass ve daha fazla birçok uygulama hakkında yukarı yazılan şikayetler dile getirildi. Sızdırılan bir haber ise iOS 13.4.1 kullanan bir kişi tarafından iOS 13.5 işletim sistemine yükseltme yaptığından hemen sonra bir uygulama kullandığında yukarıda yazılı olan aynı hata mesajını aldığı çıktı.

Sorundan etkilenen bir kısım kullanıcılar, çalışmayan uygulamayı silerek veya yeniden yükleme yaparak bu sorunun çözümünü ortadan kaldıracaktır. Bir uygulamanın boşaltılmasının yararı ise, herhangi bir veri kaybetmeyeceğinizi ve kaldığınız yerden devam edebilmenizdir.

Yüklemeyi kaldırmak için Ayarlar -> Genel -> iPhone Depolama -> Sorunlu Uygulamaya İlerleyin -> Uygulama Adına Dokunun -> Uygulama Kaldır seçeneğine dokunun.


Rate this article:

Share this article:

Leave a comment:

Related articles